Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Matusiak


Informacje:


Strona: https://wmatusiak.pl

Adres: Zamkowa 27


Miejscowość: Ciechanów


Kod pocztowy: 06-400


Telefon: +48 606 307 881


Dodaj Swoją Opine:
Prawnik z tej kancelarii adwokackiej bardzo mi pomógł w zrozumieniu ile mam szans na wygranie rozprawy sądowej o odszkodowanie za wypadek na chodniku miejskim.
Opublikowane przez: Hubert Jankowski Data: 2019-04-15 10:36:29 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Potrąciłeś człowieka? Jechałeś pod wpływem alkoholu? Zrobiłeś coś nieświadomie i teraz możesz ponieść za to konsekwencje? Twoje małżeństwo od dawna jest fikcją i chcesz rozwodu? A może ktoś Cię nęka lub zastrasza? Takie sytuacje to czas, kiedy trzeba skorzystać z porady prawnika. Jego wybór to bardzo ważna rzecz, ponieważ będzie to osoba, której powierzysz własne sprawy i która będzie reprezentować Cię w razie konieczności przed sądem. Prawnicy z Ciechanowa z kancelarii Matusiak to gwarancja skuteczności i lojalności. Na ich stronie internetowej wmatusiak.pl możesz dowiedzieć się więcej, a także skorzystać z porady prawnej online.

Adwokaci z ciechanowskiej kancelarii są w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym ze swoimi klientami. Świadczą im cały wachlarz usług prawniczych i pomagają określić cel i omówić wszystkie kwestie prawne.

Data dodania: 09-11-2018

Również Niedaleko: