ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA


Informacje:


Strona: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/

Adres: Borowska 254


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 50-558


Telefon: 71 3361265


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym przeżyciem. Niezależnie, czy to członek rodziny, czy też bliski przyjaciel – prawie zawsze boli to równie mocno. Najtrudniejszą sytuacją jest jednak moment, kiedy zmarły znajduje się daleko poza granicami kraju, a pochówek miałby być zorganizowany w Polsce. Wówczas pojawia się mnóstwo formalności, których należy dopełnić, aby sprowadzić ciało zmarłego do kraju.

Wszystko jednak staje się łatwiejsze, jeśli wybierze się firmę zajmującą się transportem zwłok także z zagranicy. Jedną z nich jest Zakład Pogrzebowy Witwicka, który od lat świadczy profesjonalne usługi funeralne we Wrocławiu i okolic. Dla nich sprowadzenie zwłok z Anglii jest dużo prostsze – znają bowiem wszelkie procedury, których należy dopilnować. W tym czasie bliscy zmarłego mogą przede wszystkim skupić się na przygotowaniu do trudnego dnia pogrzebu.

Prezentowany zakład oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Niezależnie, czy ma to być kremacja, czy też klasyczny pochówek – mogą się tym zająć. Ponadto wśród ich propozycji można też znaleźć wiązanki pogrzebowe i nagrobki.

Data dodania: 31-05-2019

Również Niedaleko: