DAGA 33 Daniel Gawiński


Informacje:


Strona: https://mitoya.pl/

Adres: Batorego 18


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-591


Telefon: 792 648 692


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Urządzenia mobilne to aktualnie sprzęt wykorzystywany wręcz nagminnie. Każdy posiada swój smartfon, co spowodowało, że jego uszkodzenie często utożsamia się z poważnym problemem. Nic w tym dziwnego, ponieważ telefon pełni aktualnie wiele różnorodnych funkcji, jest urządzeniem do dzwonienia, do odwiedzania mediów społecznościowych, do pracy, a nawet do płacenia w sklepach. Warto zatem zaznaczyć, że dbanie o jego prawidłowe działanie jest istotne. 

Często jednak zdarza się tak, że telefon ulega awarii, której przykładem może być jego zalanie. Jest to bardzo przykra sytuacja, ponieważ często telefonu nie da się po prostu odratować. Na szczęście na rynku znaleźć można kilka rozwiązań, które mogą uchronić smartfona przed tym niekorzystnym scenariuszem.

Jednym z nich jest etui wodoszczelne na telefon dostępne w ofercie asortymentowej sklepu mitoya.pl. Produkt cechuje się wysoką jakością oraz niską ceną, zatem każdy, kto obawia się o swój smartfon, zdecydowanie powinien skorzystać z takiego rozwiązania.

Data dodania: 13-11-2019

Również Niedaleko: