Kancelaria Adwokacka Justyna Łabentowicz


Informacje:


Strona: https://labentowicz.com

Adres: Odrzańska 24-29


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 50-114


Telefon: 71 305 06 06


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szukasz dobrego adwokata lub radcy prawnego? Dzisiejszy rynek usług prawnych oferuje różnego rodzaju usługi prawne, których poziom nie zawsze zaspokaja oczekiwania klientów.

Biorąc pod uwagę, że sprawy przed sądem zazwyczaj wiążą się z dużym stresem i mają dla stron życiowe znaczenie, warto, aby zaangażować do sprawy profesjonalistów.

Nasza Kancelaria ma siedzibę we Wrocławiu i w swojej codziennej praktyce – najogólniej rzecz ujmując - zajmuje się sprawami karnymi i cywilnymi. Nasz zespół prawników tworzą adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy codziennie pogłębiają swoje doświadczenia w pracy z klientami i na sali sądowej.

Wieloletnia praktyka zawodowa w obszarze prawa rodzinnego i karnego sprawiła, że potrafimy nie tylko swobodnie poruszać się w zakresie przepisów prawa, ale także udzielić naszym klientom niezbędnego wsparcia, które tak w sprawach karnych, jak i cywilnych, np. w postępowaniach o rozwód, dobry adwokat powinien zapewnić.

Więcej informacji o działalności naszej kancelarii, w tym o naszych specjalizacjach, znajdziecie Państwo na naszej stronie www.

Data dodania: 02-04-2021

Również Niedaleko: