Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel


Informacje:


Strona: https://ingremio.com.pl

Adres: Laskowska 93


Miejscowość: Bolesław


Kod pocztowy: 32-329


Telefon: 32 647 19 02


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma ogłaszająca się na stronie internetowej ingremio.com.pl to uznana zarówno w Polsce, jak i poza granicami marka, specjalizująca się w produkcji zróżnicowanych rozwiązań technologicznych, stosowanych między innymi w przemyśle budowlanym, instalacjach wodno - kanalizacyjnych lub grzewczych. Przygotowana oferta sprzedażowa jest bardzo szeroka. Obejmuje wsparcie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

Dostawca proponuje rozbudowany asortyment zapewniający ochronę instalacji ukrytych. Poleca produkty takie jak peszel metalowy, niezbędne do zabezpieczenia okablowania poprowadzonego w ścianach, sufitach czy przestrzeniach podsufitowych. Nadają się one także do przyłączy zewnętrznych w halach produkcyjnych, ułatwiając zachowanie bezpieczeństwa i porządku. 

Realizator gwarantuje wysoką jakość udostępnianych przez siebie towarów. Zapewnia, że powstały one z materiałów odpornych na wilgoć oraz różnice temperatur. Jednocześnie są elastyczne, co pozwala swobodnie nimi manewrować w każdym kierunku.

Data dodania: 27-10-2021

Również Niedaleko: