CZP Premium Mariusz Szefler


Informacje:


Strona: https://czppremium.pl/

Adres: Białkowo 39A


Miejscowość: Golub-Dobrzyń


Kod pocztowy: 87-400


Telefon: 607 042 741


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wśród klientów prezentowanej firmy znaleźć można odbiorców indywidualnych, jak i firmy i instytucje publiczne. Wszyscy poznali się na doskonałej jakości produktów, które znajdują się w ofercie od wielu lat. Kupujący już dawno zrezygnowali z tradycyjnych ręczników, na rzecz papierowych wersji. Nie wymagają one prania i można je dozować w dowolny sposób. Specyficzna forma pobierania ręczników zapobiega dotykaniu kolejnych arkuszy. Zachowane są więc warunki pełnej higieny niezbędne w pomieszczeniach sanitarnych. 

Wielu kupujących sięga po biały ręcznik zz. Idealnie nadaje się on do pomieszczeń o wyższym standardzie. Sprawdzi się w hotelach, pensjonatach i biurach. Producent zapewnia dużą chłonność swoich towarów. Ręczniki są delikatne i pozostawiają śladów na ubraniach. 

CZP Premium oferuje także inne artykuły papiernicze. Wśród nich są przede wszystkim różne rodzaje papierów toaletowych, ręczniczków kuchennych i papierów używanych w przemyśle, w tym arkuszy wykorzystywanych w hodowli piskląt. 

Data dodania: 23-02-2022

Również Niedaleko: