RoyalCook


Informacje:


Strona: https://royalcook.pl/

Adres: Taczaka 17


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-819


Telefon: +48 730 893 411


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szukają Państwo cateringu dietetycznego z dowozem? Pod adresem online royalcook.pl można odnaleźć najważniejsze informacje mówiące o pysznych posiłkach przygotowywanych dla każdego. W ofercie znajdzie się najróżniejsze diety. Pośród nich ogromnym zainteresowaniem cieszy się bezglutenowa, wegetariańska, standardowa oraz sportowa. Zachęca się również do zapoznania z lunch boxami. To dzięki nim można uzupełnić deficyty kaloryczne w pracy.

Catering z dowozem w Poznaniu już od dawna cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców ze względu na konkurencyjne ceny oraz wiele pakietów, które zainteresują zarówno miłośników mięs, ryb, jak i posiłków wegetariańskich. Warto również wspomnieć, że firma wspiera ekologiczne rozwiązania. Dlatego posiłki mogą być pakowane w zamknięcia eko wykonane z trzciny cukrowej. Takie pomysły potrafią zmniejszyć ilość odpadów niesegregowanych.

Z diety pudełkowej korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również komercyjni. Zaprasza się do zapoznania z pełną ofertą.

Data dodania: 12-03-2022

Również Niedaleko: