WYKRO MET


Informacje:


Strona: https://wykromet.pl

Adres: Marcinkowa 11


Miejscowość: Kobyla Góra


Kod pocztowy: 63-507


Telefon: 605 572 772


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Oferta dostępna na stronie internetowej wykromet.pl to propozycja polskiej marki, której pracownicy starają się w jak najlepszy sposób odpowiedzieć na dostrzeżone potrzeby rynkowe. Domeną firmy są zróżnicowane pod względem przeznaczenia, gabarytów oraz zastosowanych technologii maszyny, sprawdzające się jako element produkcji w wielu zakładach.

Jako producent i jednocześnie dystrybutor dostawca daje gwarancję, że jego urządzenia są trwałe, funkcjonalne i z pewnością spełnią oczekiwania przyszłych właścicieli oraz użytkowników. Jego kadra zapewnia też, że dostawa, bez względu na to czy przedmiotem zakupu będzie niewielki młynek do pianki poliuretanowej, czy bardziej rozbudowana konstrukcja, przebiegnie terminowo, szybko i sprawnie.

Oferta została przygotowana z myślą o potrzebach zarówno mikro przedsiębiorców, jak i właścicieli potężnych zakładów produkcyjnych. Dostępny w sprzedaży asortyment może być również personalizowany, szczególnie pod kątem wielkości oraz specyfikacji technologicznej. 

Data dodania: 10-04-2022

Również Niedaleko: