EWT Automotive Polska Sp. z o.o.


Informacje:


Strona: https://sklepmercedes.ewt.pl

Adres: Poznańska 343


Miejscowość: Ołtarzew


Kod pocztowy: 05-850


Telefon: +48538994000


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Klienci prezentowanego sklepu doskonale wiedzą, że mogą w nim kupić tylko sprawdzone produkty o najlepszych parametrach. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości elementów i mogą być wykorzystywane podczas jazdy samochodem, jak i podczas innych codziennych czynności. Zamówienia składane na stronie Sklepmercedes.ewt.pl są realizowane w błyskawicznym tempie. Oferowany asortyment jest zawsze sygnowany znakiem niemieckiego producenta pojazdów. 

Wśród najczęściej wybieranych towarów są okulary z oznaczeniem Mercedes. Zapewniają ochronę wzroku podczas spacerów, jak i podczas jazdy samochodem. W zależności od modelu używa się w soczewek z ochronnymi filtrami, o różnej charakterystyce. Oprawki są tworzone z tworzyw sztucznych lub ze stali nierdzewnej. Często mają matowe wykończenie.

Produkty dostępne na prezentowanej stronie są idealnym prezentem dla fanów niemieckiej marki motoryzacyjnej. Możesz za nie zapłacić tradycyjnym lub elektronicznym przelewem oraz bezpośrednio przy odbiorze zamówienia.

Data dodania: 30-06-2022

Również Niedaleko: