Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Informacje:


Strona: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Adres: Ługowiska 1


Miejscowość: Choceń


Kod pocztowy: 87-850


Telefon: 721 70 70 70


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Alkoholizm jest chorobą, która dotyczy osób z różnych warstw społecznych. Co gorsza, coraz częściej zapadają na nią również osoby bardzo młode, co wynika z chęci zdobycia akceptacji członków grupy rówieśniczej. Stąd też liczne ośrodki odwykowe dla alkoholików cieszą się rosnącą popularnością. Nie każde jednak takie miejsce jest godne zaufania. Tym, które zasługuje na to, by na niego postawić, jest natomiast Ośrodek Oaza.

Dlaczego warto przyjrzeć się bliżej ich ofercie? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że mają oni doświadczoną kadrę medyczną i psychiatryczną, która doprowadzi wpierw alkoholika do stanu równowagi biochemicznej, a następnie, przez kompleksowe wsparcie psychologiczne, pomoże mu zrozumieć swoje problemy, nauczy go radzić sobie z nimi inaczej, a w końcu – na dobre wyjść z nałogu.

Dogodne położenie w centrum Kujaw to dodatkowy atut tego ośrodka. Lokalny klimat doskonale sprzyja rekonwalescencji. Sam ośrodek cieszy się też renomą w regionalnym środowisku – jego pracownicy uczestniczyli w różnych spotkaniach z mieszkańcami. Najważniejsza jednak jest ich skuteczność.

Data dodania: 05-04-2019

Również Niedaleko: