MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA


Informacje:


Strona: https://mpskylights.pl/

Adres: Świętokrzyska 5


Miejscowość: Luboń


Kod pocztowy: 62-030


Telefon: +48 61 279 44 44


Dodaj Swoją Opine:
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W przypadku pożaru ważne są systemy, które ułatwiają wydostanie się przebywającym w budynku ludziom. Zraszacze, węże strażackie, jak i gaśnice to tylko część rozwiązań, które skutecznie chronią ich do momentu, aż przedostaną się do wyjścia ewakuacyjnego. Równie ważne jest jednak odpowiednie odprowadzanie gazów, dzięki czemu szkodliwe opary nie gromadzą się w korytarzach i pomieszczeniach, a dym nie przeszkadza w dostrzeżeniu odpowiednich oznaczeń. Do tego celu służy klapa dymowa, która jest otwierana na wypadek zaprószenia ognia w budynku.

W ofercie firmy MP Skylights można znaleźć profesjonalne rozwiązania, które umożliwią skuteczne oddymienie pomieszczeń w razie pożaru. Co więcej – proponowane systemy, jeśli wykonane są z przezroczystych materiałów, dodatkowo dostarczają naturalnego światła, co wpływa na samopoczucie osób przebywających wewnątrz takich budynków.

Prezentowane klapy dymowe mogą być płaskie, kopułkowe, a także wykonane z aluminium czy poliwęglanu. Dzięki temu, że montuje się je na dachach płaskich, jak i skośnych, można nimi zabezpieczyć niemal każdy budynek.

Data dodania: 10-05-2019

Również Niedaleko: