PRODOCK Sp. z o.o. Sp. K.


Informacje:


Strona: http://www.prodock.pl/

Adres: Przemysłowa 39


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-541


Telefon: +48 500 875 095


Dodaj Swoją Opine:
W mojej firmie systemy przeładunkowe od PRODOCK sprawdzają się znakomicie. Myślę, że dzięki takim rozwiązaniom poprawiała się znacząco jakość pracy. :)
Opublikowane przez: whitebutterfly591 Data: 2021-02-11 13:37:54 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W magazynach, sklepach, centrach spedycyjnych i wielu innych przedsiębiorstwach potrzebne są często odpowiednie rampy przeładunkowe, które usprawniają odbieranie towaru lub jego ponowny załadunek. Niezbędne do tego są rampy, doki, bramy i wiele innych elementów.

Jeżeli potrzebna Ci funkcjonalna rampa hydrauliczna, która poradzi sobie z podniesieniem dużych ciężarów, to z pewnością zainteresuje Cię oferta firmy prodock.pl. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się dystrybucją, montażem i pracami serwisowymi wszelkiego rodzaju elementów przeładunkowych. Firma zaoferuje Ci doki, rampy, bramy uszczelniające i wiele, wiele więcej! Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę, zapoznać się z zaletami, jakie niesie ze sobą posiadanie takich konstrukcji, a także sprawdzić wcześniejsze realizacje, to koniecznie odwiedź stronę internetową!

Data dodania: 10-08-2019

Również Niedaleko: